Novinky

V souvislosti s válečným konfliktem na Ukrajině bychom tímto do odvolání rádi nabídli BEZPLATNOU lékařskou péči ukrajinským občanům BEZ českého pojištění.

Vážení pacienti, nadále je v ordinaci možnost přeočkování či očkování proti Covid-19. Očkujeme vakcínou Pfizer. Na očkování není nutná registrace, stačí zavolat do ordinace nebo napsat e-mail či se ozvat přes aplikaci Medevio (viz kontakty).

Vážení pacienti, 4.10. zahajujeme očkování proti chřipce. Prosím zájemce, aby se na nás obraceli přes aplikaci Medevio, mailem či telefonicky pro upřesnění termínu.

Milí pacienti, nadále platí nabídka očkování vakcínou Moderna v naší ordinaci. Po otevření dalších věkových skupin, budeme v následujícím týdnu očkovat i pacienty mladší 40 let.

Vážení pacienti, konečně se nám podařilo zajistit větší množství vakcíny proti Covid-19. Budeme v ordinaci očkovat vakcínou od firmy Moderna. Prosím zájemce, kteří spadají do indikovaných skupin (40+, chronicky nemocní pacienti), a ty, kteří stále nejsou očkováni a budou chtít očkovat u nás v ordinaci, aby se ozvali na ordinační mail...