Novinky

Milí pacienti, v současnosti se nás můžete obracet také přes službu Medevio. Jedná se o webové stránky nebo aplikaci do mobilu, přes kterou se můžete spojit přímo s naší ordinací přes zabezpečenou komunikaci.

Prosím pacienty, kteří se řadí do kategorie chronicky nemocných (viz níže), aby se ozvali v případě zájmu o očkování proti koronaviru. Budeme si Vás sami registrovat k očkování. Registrace je nutná, aby nám vakcína byla přidělena. Prosím o závazný mail na adresu ordinace-jm@seznam.cz

Vážení pacienti, v tuto chvíli stále nemáme k dispozici žádnou vakcínu k očkování proti koronaviru SARS-Cov2. Dnes 4.2.2021 v médiích prohlásil p. ministr Blatný, že očkování v ordinacích praktických lékařů bude dostupné nejdříve v dubnu. Nebudeme tedy prozatím očkovat ani vakcínou firmy Pfizer nebo Moderna, ani vakcínou Astra Zeneca.

Očkování proti COVID-19 jednoznačně doporučujeme všem, v první řadě zejména zdravotníkům, rizikovým pacientům (osobám s chronickými onemocněními) a seniorům nad 65 let.

Během vánočních svátků neordinujeme 23.12, 30.12, 31.12. Ošetření akutních stavů MUDr. Tinková, Hviezdoslavova 519/10, 2. patro, event. TN Krč v nepřítomnosti lékaře. Ostatní dny dle stávajících ordinačních hodin, po předchozím telefonickém objednání.