Očkování proti koronaviru

14.01.2021

Očkování proti COVID-19 jednoznačně doporučujeme všem, v první řadě zejména zdravotníkům, rizikovým pacientům (osobám s chronickými onemocněními) a seniorům nad 65 let. 

Aktuálně: Od pátku 15. ledna 2021 se mohou k očkování přihlašovat pacienti starší 80 let. 

Registrace k očkování a rezervace termínů bude probíhat na webové adrese: https://crs.uzis.cz/. Systém podle zadaných údajů určí prioritu a přidělí zájemci termín očkování. S registrací mohou pomoci jak RODINNÍ PŘÍSLUŠNÍCI, tak BEZPLATNÁ LINKA 1221. 

Pacientům, kteří žijí zcela sami a nedaří se jim linku 1221 kontaktovat, jsme ochotni s registrací pomoci. Nejsme ale schopni zajistit registraci všech našich pacientů. Kontaktujte nás proto, prosím, pouze v těchto výjimečných případech!

Prozatím netušíme, kdy bude probíhat očkování v naší ordinaci, proto doporučujeme obzvláště všem starším pacientům se zájmem o očkování, registrovat se na výše uvedené adrese. Netvoříme pořadníky pacientů. Prosíme, nezatěžujte tak naši telefonní linku zbytečně s přihlášením se k očkování v naší ordinaci. 

V naší ordinaci nemáme kapacity na aktivní obvolávání pacientů s výzvou k očkování, jak bylo řečeno v médiích, očekáváme aktivní účast všech zájemců.